Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Agnieszka Winkler
Stadnina Koni Żarnowo
Żarnowo I nr 36
16-300 Augustów
kom. 606-136-741
stadninazarnowo@interia.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Nasza sonda

Twoje zdanie o naszej stronie?
 

Wakacje w siodle

Co roku w naszym gospodarstwie mają miejsce „ Wakacje w siodle”, które skierowane są zarówno do początkujących, jak i do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Uczestnicy zakwaterowani są w wyremontowanych pokojach z łazienkami. Dzieci przydzielone są do pokoi z osobami w swoim wieku lub ze swoimi znajomymi.

Podczas turnusów ośrodek jest wyłącznie do dyspozycji uczestników, nie przyjmujemy osób z zewnątrz. Ośrodek spełnia wszelkie warunki sanitarne.

 

Oferujemy domową kuchnię i 4 posiłki dziennie ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Posiłki przygotowywane są na miejscu przez kucharki świetnie znające tradycyjną, regionalną kuchnię.

 

  

 

Ośrodek posiada certyfikat PZJ kategorii II oraz możliwość przeprowadzania egzaminów na odznaki jeździeckie. Jazdy prowadzone są w małych grupach, przez wykwalifikowanych instruktorów. Przydział do odpowiedniej grupy następuje po weryfikacji umiejętności jeźdźca. Ośrodek dysponuje 25 wyszkolonymi końmi, co pozwala dobrać odpowiedniego wierzchowca dla każdego uczestnika.

 

 

W czasie wolnym organizowane są gry i zabawy, umożliwiające integrację uczestników turnusów. Dzieci znajdują się pod całodobową opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry wychowawczej.

Dzieci uczone są zarówno teoretycznej wiedzy, jak i praktyki dotyczących zasad obchodzenia się ze zwierzętami oraz mają niczym nieograniczoną możliwość spędzania czasu z końmi.

Warunkiem przyjęcia na turnus jest uiszczenie opłaty oraz dostarczenie wypełnionej karty pobytu w gospodarstwie agroturystycznym, dostępnej na naszej stronie.


 
 

Mamy duże doświadczenie, gdyż prowadzimy te obozy od 18 lat i możemy pochwalić się sukcesami.

Nasi wychowankowie startują na zawodach w ujezdżeniu, w skokach a także trenują konie do wyścigów konnych.
W okresie od września do lipca zapraszamy całe rodziny na rajdy konne i weekendy w siodle.