O nas

Witamy w Stadninie Żarnowo

Na co dzień stale prowadzimy kilka grup o różnym stopniu zaawansowania i w różnym wieku, dzięki temu praktycznie każdy ma możliwość nauki jazdy konnej. W ofercie również indywidualne jazdy personalizowane i doradztwo. My wiemy jak ważne są konie i dlatego współpracujemy z producentami sprzętu i produktów jeździeckich. Dzięki temu jako członkowie naszej stadniny mogą państwo dokonywać zakupów wysokiej jakości produktów w obniżonych i atrakcyjnych cenach. Staramy się aby jazda konna nie była tylko kolejnym zajęciem w wolnej chwili. Zależy nam aby jazda konna stała się ważną częścią waszego życia. Bo Stadnina Żarnowo, to miejsce, które jest dla nas wszystkim.

Dlaczego warto wybrać Stadninę Żarnowo?

Stadnina Żarnowo stawia przede wszystkim na ciągły rozwój. Dzięki rozbudowie naszej infrastruktury możemy realizować coraz ambitniejsze projekty. To właśnie u nas odbyły się pierwsze halowe zawody jeździeckie w skokach (Żarnowo CUP) w tej części polski. Jesteśmy inicjatorami obozów szkoleniowych i rekreacyjnych na najwyższym poziomie. Obecnie stadnina posiada ponad 50 miejsc dla koni, ale również dwie kryte ujeżdżalnie, place ujeżdżeniowe, miejsca noclegowe, chillout room, basen, salę kinową, duży open space przeznaczony do zajęć fakultatywnych, zewnętrzną strefę gier i zabaw.

Services

Oferujemy

Stadnina

W naszej stadninie możesz rozpocząć swoją przygodę z jazdą konną. Wiek i doświadczenie nie ma dla nas znaczenia. Zapraszamy na jazdy rekreacyjne przez cały rok.

Czytaj dalej

Klub Jeździecki

Chcesz wejść na wyższy poziom jazdy konnej? Możesz dołączyć do Klubu Jeździeckiego Żarnowo. Ucz się, trenuj, zbieraj doświadczenie i startuj w zawodach.

Czytaj dalej

Obozy

Poznaj zimową i letnią ofertę Stadniny Żarnowo. Spędź wyjątkowe chwile w siodle, zdobywaj odznaki oraz korzystaj z bogatej oferty zajęć dodatkowych.

Czytaj dalej

Numer konta Stadnina Koni Gospodarstwo Agroturystyczne Agnieszka Winkler
BS Augustów nr 86935100000013472130000010